Klimat górskiego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie już od kilku stuleci.

To właśnie Zakopane stało się miejscem zabawy, wypoczynku a nawet inspiracją twórczości polskich artystów. Niepowtarzalny charakter i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na wyjątkowe walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski niezliczona grupa turystów. Żeby móc ugościć tak olbrzymią liczbę turystów Zakopane oferuje im odpowiednio rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś poszerzona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja z pewnością może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego nawet wygórowane wymogi.

Luksusowa pod względem warunków baza lokalowa usytuowana jest zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele jazdy na nartach, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy szlaków narciarskich a fani górskich wspinaczek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką udostępnia dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się jedynie do zapewnienia wymaganych warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które uprzyjemniają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskich muzyków.
.


Dużo wiedzy zaczerpnięto ze strony:: apartamenty Zakopane centrum