skuteczne tabletki odchudzające
Większość kobiet po urodzeniu dziecka obserwuje u siebie gigantyczne metamorfozy w wyglądzie. Ciało ludzkie przestaje być giętkie, brzuch nie jest już płaski a wszystko to powoduje nadszarpnięcie pewności siebie oraz spore kompleksy.

Świadomość społeczna wciąż się kształtuje. Bycie "fit" dla nikogo nie jest już rewelacją. W dalszym ciągu niemniej jednak panie, które zechcą zadbać o siebie po wydaniu na świat dzieci są postrzegane nieprzychylnie. Czy to w związku z tym oznacza, że młoda mama nie może wyglądać atrakcyjnie? Może, a nawet ma! Należałoby niemniej jednak zadbać o własną kondycję jeszcze w czasie ciąży.

Istnieje dużo planów treningowych, które panie w tym wyjątkowym czasie mogą pewnie wykorzystywać.

Pilates, joga, spacery, pływanie.

Warto pamiętać, że w im lepszej kondycji jest przyszła mama, tym prawidłowiej rozwija się nienarodzone jeszcze dziecko. A co po ciąży? Tutaj kwestia jest trochę bardziej skomplikowana. Tuż po porodzie nie wolno jeszcze podjąć intensywnego wysiłku, albowiem zdołałoby to rzutować na stanie zdrowia kobiety. Warto zatem skonsultować się ze zawodowcem. Pragnąc powrócić do formy konieczne jest wdrożenie nie tylko aktywności fizycznej, jakkolwiek w głównej mierze też diety, która będzie sprzyjała odchudzaniu i rzeźbieniu sylwetki, jednak równocześnie ciągle będzie dostarczała trafnej ilości składników odżywczych, które utrzymają młodą mamę w nienagannej kondycji zdrowotnej, a równocześnie nie zaburzą wartości pokarmu - co powinno być zwłaszcza ważne dla matek karmiących. Wśród specjalistów, których należy odwiedzić znajdą się więc dietetyk, lekarz prowadzący oraz trener (najlepiej personalny)..


<< Poprzedni