Większość Polaków, nie tylko Chrześcijan, chętnie zobaczyłaby Jerozolimę.

Nic w tym zaskakującego, jest to fascynujący obszar, mający bardzo dużo monumentów.

Sam Izrael oraz jego metropolia, Tel Awiw, także dostarczają pełno wrażeń. Jeżeli pragniesz udać się do tego kraju i nie stracić fortuny, musisz wiedzieć, jak odpowiednio zorganizować swoją wyprawę. Niedrogie linie samolotowe już od paru lat proponują interesujące propozycje podróży do Tel Awiwu. Lecz w rozróżnieniu od terminu, cena za taką samą wyprawę może być inna. W ogóle nie opłaca się jechać do Izraela w lipcu oraz w sierpniu - wówczas temperatura jest bardzo wysoka a koszty lotów wywindowane. Najlepsza pogoda gości tam od marca aż do czerwca, wtedy jednak ceny lotów również nie są zbyt niskie.

Natomiast w październiku zaczyna się sezon deszczowy, wtedy możemy polecieć do tego państwa za 200 zł w obie strony. Mimo deszczu, temperatura nadal jest wyższa niż 20 stopni, a ulewy nie trwają wiecznie. Aby ze stolicy dostać się do Ziemi Świętej możemy użyć tak samo pociągu oraz busa. Warto zatrzymać się w Tel Awiwie, a w obrębie wycieczki zobaczyć to fascynujące miejsce. Będzie to opcja o wiele bezpieczniejsza, jeżeli ktoś obawia się przebywać w obrębie strefy Gazy.

Izrael to wspaniały, wiekowy kraj, który może dostarczyć mnóstwo wrażeń, nie tylko dla osób religijnych.

W stolicy możemy wybrać się na plaże, skorzystać z wycieczki do Hajfy, spróbować smakowitej, regionalnej kuchni.

Ziemia Święta znajduje się parę godzin drogi od stolicy, samą przeprawę odbywamy drogą lądową - pociągiem lub autobusem.

Jerozolima jest miejscem całkiem niegroźnym, jednak w czasie dwutygodniowej wycieczki, lepiej na dłużej pozostać w Tel Awiwie.
las mejores pastillas para adelgazar
.


<< Poprzedni