Owoce acai, z wyglądu skromne, przypominające borówkę amerykańską są perfekcyjnym środkiem wspomagającym odchudzanie. Przyspieszają metabolizm, dodają mocy.

Dzięki unormowaniu trawienia szybciej spalamy zbędne kilogramy, bez wykorzystywania większej siły. Oprócz tego w swoim składzie posiadają ogrom składników mineralnych, witamin, które w prosty sposób można dzięki nim uzupełnić, ale i dzięki przeciwutleniaczom osłonić swój organizm przed zachorowaniami również na groxne choroby, także raka. Bez wątpienia do Polski nie przesyłane są owoce acai w naturalnej postaci. Pierwotnie występują tylko na urodzajnych gruntach Amazonii.

Zatem można je kupić w formie soku, suszonych jagód, proszku, a najczęściej w postaci kapsułek.


muskelaufbau natürlich


Owoce acai zaleca się przyjmować od jednej do dwóch tabletek albo dwóch łyżeczek proszku acai. Zależy to od indywidualnych oczekiwań i preferencji. Czy jagody mają wady? Potwierdzone są negatywne działania jedynie u osób uczulonych na jagody a także, w przypadku przedawkowania kłopoty jelitowo – żołądkowe u pozostałych stosujących.

Właściwe stosowanie owoców posiada same zalety.

Odnosza się one nie tylko profilaktyki zdrowotnej, podpory terapii mnóstwa dolegliwości, ale także wpływ na wygląd i jakość skóry, włosów i paznokci a także łatwiejszą redukcję wagi. Naturalnie tylko jagody nie spowodują cudów – konieczne jest dołączenie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, w tym odżywiania. Dzięki owocom acai łatwiej będzie zapanować nad podjadaniem, co będzie miało wpływ na efekt finalny suplementacji i ćwiczeń..


Zobacz:
Na czym polegają usługi kadrowo-płacowe?